Marsz dla Życia

Inicjatywa Wrocław dla Życia we współpracy z Centrum Życia i Rodziny organizuje w najbliższą niedzielę Wrocławski Marsz dla Życia pod hasłem „I ślubuję Ci”.

Hasło marszu jest wyrazem poszanowania dla małżeństwa, które buduje mężczyzna i kobieta. Zaniedbywanie relacji małżeńskich kosztem dbania o dobro dzieci i poświęcanie im całej swojej uwagi i czasu prowadzi do nieświadomego oddalenia się od siebie małżonków. Brak czułości w związku, wzajemna obojętność, popadanie w rutynę prowadzi do tego, że mąż i żona przestają być dla siebie codziennym darem. Oboje tracą w swoich oczach wartość, jaką jest obecność drugiego człowieka u swego boku. Następnie prowadzi to do konfliktów małżeńskich, a koniec końców do rozpadu związku i rodziny. Niezawinionymi ofiarami tych dramatów pozostają dzieci. – piszą organizatorzy.

Marsz rozpocznie się o 12.00 Mszą świętą w kościele garnizonowym p.w. św. Elżbiety Węgierskiej. O 13.00 nastąpi wymarsz sprzed kościoła. Finał Marszu na Placu Katedralnym.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://wroclawdlazycia.pl/marsz-dla-zycia-przejdzie-ulicami-wroclawia/