Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek 24 czerwca 2022 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Co mam czynić, Panie” (Dz 22,10) wygłosi ks. Krzysztof Piskorz OCD od Miłosierdzia Bożego – opiekun Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego „Katolicy na Ulicy”. Tym razem mężczyźni pragną zaprosić do głębszego przeżywanie męskiej jedności w modlitwie poprzez wspólne adorowanie Jezusa Chrystusa, ofiarując u jego stóp białe kamienie z wypisanymi imionami dzieci. Niech aniołowie czuwają nad nimi teraz i zawsze a szczególnie w ten czas wakacyjnej beztroski. Mężczyźni Świętego Józefa zachęcają uczestników, aby otoczyli modlitwami swoje córki i synów: „Nauczcie ich wasze dzieci, powtarzając je im, gdy przebywacie w domu, gdy idziecie drogą, gdy kładziecie się i wstajecie” (Pwt 11,19), aby w przyszłości byli taki rodzicami, jakimi sami chcielibyście dla nich być już teraz.

Ostatnie przed wakacjami spotkanie mężczyzn jest również włączone w cykliczne wydarzenie „Ogień Dwóch Serc”, które rozpocznie się zaraz po konferencji ks. Piskorza i potrwa do samego rana.

Program:

• 18:00 Spowiedź i adoracja
  • 19.15 Msza Św.
  • 20:15 Kawa/herbata
  • 21:00 Konferencja o. Krzysztofa Piskorza OCD
  • 21:30 Wystawienie Pana Jezusa i rozpoczęcie nocnego Czuwania OGIEŃ DWÓCH SERC
  • 22:00 Adoracja za dzieci –  „Stań w wyłomie”
  • 22:30 Uwielbienie Mężczyzn Świętego Józefa
  • 22:50 Kompleta na zakończenie dnia Mężczyzn Świętego Józefa
  • 23:00 Zakończenie
  • 23:00 Kontynuacja nocnego czuwania Ogień Dwóch Serc do 9:00 rano.

Więcej informacji o spotkaniu na http://mezczyzniwewroclawiu.pl.