Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek  27 maja 2022 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Radość ojcostwa” wygłosi Karol Białkowski –  ojciec pięciorga dzieci, Redaktor Naczelny Wrocławskiego Gościa Niedzielnego.

Ojciec to brzmi dumnie. Jednak ojcostwo, to nie tylko słodkie chwile, zabawa i budowania zamków z piasku. To także ciężki trud wychowania, kształtowania charakteru, zmagania się z odmiennymi potrzebami, sporów, gwałtownych emocji, bezradności i czasami rozpaczy. Balansowanie na cienkiej linie wzajemnych relacji, którą tylko ojciec może zerwać lub zbudować solidną kładkę, po której dziecko wejdzie w dorosłość wyposażone w wartości ojca, który czerpał je z miłości Boga-Ojca. Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wysłuchania konferencji i skonfrontowania swoich doświadczenia z ojcostwem Karola. Następnie będzie możliwość podzielenia się swoimi przemyśleniami i refleksjami w małych grupach.

Program spotkania:

18.30 Adoracja i spowiedź
19.15 Msza Św.
20.15 Kawa i herbata
20.45 Konferencja
21.30 Mała grupa
22.00 Zakończenie

Więcej informacji o spotkaniu na https://mezczyzniwewroclawiu.pl/radosc-ojcostwa-27-05-2022