Dzień Odnowy Duchowej Mężczyzn

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejne wydarzenie z cyklu „24h dla Pana”, które odbędzie się 6-7 maja 2022 w klasztorze SS. Urszulanek Unii Rzymskiej w Bardzie Śląskim przy ul. Krakowskiej 31a. Link do rejestracji https://mezczyzniwewroclawiu.pl/dzien-odnowy-duchowej-mezczyzn-bardo-06-07-05-2022 (formularz jest na dole strony). Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto już teraz podjąć decyzję o zapisie.

Jeżeli jednak wybierasz się tylko ze względu na prelegenta, to zostań w domu i włącz Youtube. Albowiem oznacza to, że chcesz tylko brać ale nie zamierzasz nic dawać od siebie, ani Panu ani braciom. Konferencje to tylko kilka godzin spośród dwudziestu czterech innych, które możesz oddać Jezusowi, zostawiając za sobą choć na chwilę szum i troski tego świata. To czas modlitwy, refleksji, rozmów z innymi mężczyznami, osobistej rozmowy z Bogiem, to praca nad własnym rozwojem duchowym. To chwila  w którym Twoja osobowa relacja z Jezusem Chrystusem ma szansę w ciszy i skupieniu rozwinąć się w bliskości Jego serca podczas Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu. Nie planuj, nie kalkuluj czy się opłaca, po prostu oddaj Panu 24 godziny ze swego życia bez żadnych warunków i oczekiwań.

Konferencję pt. „Sakrament Małżeństwa w Katechizmie Kościoła Katolickiego” poprowadzi o. Jozue Szymański OFM – doradca duchowy małżeństw dolnośląskiego sektora Équipes Notre-Dame.

PROGRAM SPOTKANIA:

16:30 Msza + błogosławieństwo indywidualne
18:00 Kolacja
18:30 Wyjazd do domu

KOSZTY UCZESTNICTWA W SPOTKANIU:
• Piątek i sobota:
– Nocleg, pełne wyżywienie, organizacja – 140 zł
• Tylko sobota – 110 zł

Nie zbieramy zaliczek na wyjazd. Finanse rozliczymy na miejscu. Liczymy na Twoją odpowiedzialność. W razie rezygnacji po rejestracji prześlij nam informację emailem na adres: kontakt@mezczyzniwewroclawiu.pl.

Uczestnictwo w Męskich Dniach Odnowy Duchowej  jest również istotnym elementem formacji Mężczyzny św. Józefa, której fundamentem jest program 72 godzin do Zmartwychwstałego Życia, więc czuj się zaproszony do udziału w wydarzeniu, jeśli bliska jest Ci duchowość św. Józefa.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.