Wieczór Tumski

Zapraszamy serdecznie na pierwszy w tym roku Wieczór Tumski. Tradycyjnie, poświęcony będzie tematyce ekumenicznej. W niedzielę 30 stycznia o godzinie 18.00 w kościele św. św. Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim wysłuchamy wykładu ks. protojereja dr. Igora Habury zatytułowanego „Moje prawosławie”.

W drugiej części wieczoru wystąpi zespół wokalny Cantabile Ensemble założony przez ks. protodiakona Mikhaila Hnatiuka, w którego skład wchodzą znakomici artyści muzyki cerkiewnej. Wykonają dla Państwa kolędy prawosławne.

Wstęp wolny.

Wieczór odbędzie się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Wydarzenie będzie miało miejsce w zabytkowym obiekcie na terenie Ostrowa Tumskiego. W związku z tym osoby z dysfunkcjami ruchu, wzroku i słuchu proszone są o kontakt pod nr tel. +48 661 680 045 lub drogą elektroniczną na adres biuro@proarte.org.pl najpóźniej 5 dni przed wydarzeniem w celu zapewnienia dostępności.