Mężczyźni św. Józefa zapraszają

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym, spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 17 grudnia 2021 o 18.30 w kościele pw. Opatrzności Bożej we Wrocławiu przy ul. Nowodworskiej 64  we Wrocławiu. Ze względu na istniejące nadal obostrzenia dotyczące ilości uczestników wymagana jest rejestracja udziału na stronie: https://mezczyzniwewroclawiu.pl/swietujemy-12-17-2021.

Po Eucharystii będzie czas świętowania i radości z narodzin bezbronnego maluszka, płaczącego gdy boli brzuszek, i krzyczącego gdy dokucza kolka.  Niemowlak zrodzony z kobiety jak każdy człowiek… A jednak Bóg – Wcielony, Wszechmocny i Jedyny, potężny w mocy, miłości i mądrości swej. „Przeto się nie boimy, choćby waliła się ziemia i góry zapadały w otchłań morza„. (Ps 46,3)

Dla chętnych będzie okazja do podzielenia się swoim świadectwem, osobistymi refleksjami, przeżyciami, pomysłami lub pragnieniami. Opowiedzeniem co ich w relacji z Bogiem mocno dotknęło, może zaważyło na życiu, skruszyło lub zmieniło.  To również czas dziękczynienia za wszystkie radości, sukcesy, porażki i niepowodzenia, którymi Bóg ich doświadcza. „Przyjdźcie, radośnie śpiewajmy Panu, wznośmy okrzyki na cześć Skały naszego zbawienia” (Ps 95,1) Przy kawie, herbacie, przekąskach mężczyźni porozmawiają o tym co było, co będzie, jak minął rok i co dobrego czeka ich w przyszłości. Na spotkaniu krótko podsumują również swoją działalność w Roku św. Józefa i przedstawią plany na kolejne dwanaście miesięcy. Pragnienie mają jedno: wielbić Pana chcą oraz ewangelizować mężczyzn.

Więcej informacji o spotkaniu na http://mezczyzniwewroclawiu.pl. Poza konieczną rejestracją nie ma żadnych warunków wstępnych uczestnictwa.