Wieczory Tumskie

Szanowni Państwo,
 
w związku z decyzją Ministra Zdrowia z dnia 18 marca 2021 r., Wieczór Tumski odbędzie się wyłącznie w formie transmisji online. 
Zapraszamy serdecznie na pierwszy w 2021 roku Wieczór Tumski, poświęcony refleksjom na temat cieni życia w pandemii, które odciskają swoje piętno w czasie Wielkiego Postu oraz Świąt Wielkanocnych.

Wieczór odbędzie się online 28 marca 2021 r. Transmisja na żywo rozpocznie się o godz. 18.00.
Streaming będzie dostępny dla wszystkich po kliknięciu w link wydarzenia: https://www.facebook.com/events/787809555463893

W pierwszej części dominikanin, Ojciec Andrzej Kuśmierski, podzieli się refleksjami dotyczącymi obecnych, trudnych czasów, kiedy często brakuje nam nadziei, bliskości i poczucia wspólnoty. Czasy pandemii odbierają poczucie spokoju, stabilności oraz nadziei na odnowę, które tak ściśle związane są z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi. Wspólnie, z pragnieniem spełnienia , wkroczmy w ten specjalny, świąteczny czas pełen refleksji. 

W muzycznej części wieczoru wystąpi wybitna sopranistka Olga Ksenicz wraz ze znakomitym organistą Tomaszem Głuchowskim. Wykonają oni dla Państwa kompozycje Marcela Dupré, Johanna Sebastiana Bacha, Tommaso Traetta oraz Emanuele Astorga. 

Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Informacje o wydarzeniu znajdują się także na naszej stronie – https://proarte.org.pl/?p=3203