Msza Św i konferencja pt.: „Potęga przysięgi małżeńskiej” – zaproszenie

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają  mężczyzn na kolejne spotkanie oraz do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa. Wydarzenie odbędzie się w piątek 22 maja w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30. Następnie zostanie odprawiona Eucharystia a po niej J.E. ks. biskup Andrzej Siemieniewski wygłosi konferencję pt. „”Potęga przysięgi małżeńskiej”.

„Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci”. Ludzie niezbyt często wypowiadają te słowa, tylko w trakcie ceremonii ślubnej i ewentualnie w czasie odnowienia przysięgi małżeńskiej. A jak często żyją one w ich pamięci podczas pożycia małżeńskiego? Czy przypominają się, gdy małżonkowie są w kryzysie? Czy mąż i żona odwołują się wtedy do nich z pełną świadomością, że były wypowiadane przed Bogiem? Nie ma potężniejszej przysięgi niż ta składane przed Ojcem Który Jest w Niebie…. I nie traci ona nic na swojej potędze ani po roku ani po dwunastu ani po trzydziestu trzech latach małżeństwa.   

Niestety ze względu na obowiązujące ograniczenia w Mszy Św. może uczestniczyć max 19 osób – obowiązują zapisy https://mezczyzniwewroclawiu.pl/potega-przysiegi-malzenskiej/. Pozostałym proponujemy transmisję online, którą będzie można oglądać na Youtubie https://www.youtube.com/user/mezczyzniwewroclawiu/videos – wejście bezpośrednio lub przez stronę https://mezczyzniwewroclawiu.pl.

Powoli wraca normalność i zdrowy rozsądek ale nadal należy zachowywać wszelkie środki ostrożności, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.