Spotkanie z Alanem Amesem we Wrocławiu

WROCŁAW
Spotkanie z Alanem Amesem odbędzie się we Wrocławiu, 1 czerwca 2019 roku, w parafii Świętego Michała Archanioła, przy ul. Prusa 78.
Wydarzenie rozpocznie się Msza Świętą o 18:00. Po Eucharystii Alan Ames wygłosi konferencję oraz podzieli się świadectwem swojego życia i nawrócenia. Następnie odbędzie się uwielbienie, w trakcie którego Alan będzie modlił się wstawienniczo za uczestników spotkania.
Wstęp jest wolny.

Kim jest Alan Ames?
Alan Ames to charyzmatyczny katolicki mówca i autor bestselleru “Oczami Jezusa”. Przed swoim nawróceniem był gangsterem i przestępcą. Urodził się na przedmieściach Londynu.  Jak twierdzi – niemal nie istnieje taki grzech, którego nie popełnił. Po przeprowadzce do Australii, w trakcie podróży służbowej przeżył jednej nocy głębokie nawrócenie. Stanął bowiem twarzą w twarz z osobowym złem. Wybawił go ode złego Jezus Chrystus.  Ames doświadcza także prywatnych objawień. Jest pod opieką kapłana. Ma stałego spowiednika i kierownika duchowego. Jego misją jest głoszenie wszystkim ludziom, że Bóg kocha każdego z nas i chce tak niewiele − byśmy Go też kochali. Alan podzielił się swoją historią  m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Toronto w 2002 r.
O swoim dramatycznym życiu, momencie nawrócenia i relacji z Bogiem opowie w trakcie spotkania we Wrocławiu.