Mężczyźni Świętego Józefa

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.
Otwarte spotkanie dla mężczyzn odbędzie się w piątek 22 marca w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii Robert Golej – mąż, ojciec siedmiorga dzieci, dr nauk o zarządzaniu wygłosi konferencję dla mężczyzn o silnych nerwach pt.: „Pycha, obłuda i gniew”.

Mężczyzna w życiu występuje w różnych rolach, zakłada różne maski a niektórzy przyprawiają mu gębę, której wcale nie chce… Okres Wielkiego Postu sprzyja głębokiej i trudnej refleksji nad samym sobą. Mężczyźni św. Józefa stawiają przed każdym uczestnikiem konferencji słowo, w którym może się on przejrzeć. Istnieje jednak ryzyko, że nie usłyszy tego, czego się spodziewa i nie ujrzy tego, co chciałby zobaczyć….

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów do podjęcia wyzwania i przyjścia na spotkanie posłuchać, co Bóg chce im powiedzieć?

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na mezczyzniwewroclawiu.pl.