IX Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych do Henrykowa

J. Eksc. Ks. Abp Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej oraz Caritas Archidiecezji Wrocławskiej ZAPRASZAJĄ do udziału w IX PIELGRZYMCE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, ich Rodzin i Przyjaciół do HENRYKOWA, w dniu 25 sierpnia 2018 r.

Wzorem poprzednich edycji w Pielgrzymce mogą wziąć udział grupy zorganizowane (parafia, DPS-y, WTZ-y, Szkoły Specjalne, GOPS-y, OPS-y) oraz indywidualnie osoby niepełnosprawne wraz ze swoimi opiekunami. IX Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych w Henrykowie będzie miała charakter jednodniowego spotkania w godzinach między 11.00 – 16.00.

Zachęcamy do prezentacji własnych możliwości i osiągnięć w ramach swoich warsztatów terapii zajęciowej, lub innych talentów (wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, pantomina, rękodzieło itp.). Możliwość zaprezentowania własnego repertuaru artystycznego (ok. 10-15 minut), uzależniamy od kolejności zgłoszeń (w związku z ograniczonym czasem).

Ramowy program pielgrzymki: od 10.00 – czynna recepcja; 11.30 – Msza św.; 12.45 – poczęstunek; 13.30-16.00 – część artystyczna, wspólna zabawa, piknik; 16.00 zakończenie pielgrzymki.

Zgłoszenia można dokonać drogą:

Po dokonaniu zgłoszenia należy oczekiwać na kontakt od organizatora, potwierdzający otrzymanie Państwa zgłoszenia oraz wpisanie na listę uczestników pielgrzymki. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY do 20.08. 2018 r.

w imieniu organizatorów:

Ks. Arkadiusz Krziżok