II Turniej Piłki Nożnej LSO

Ojciec Biskup Jacek Kiciński, diecezjalny duszpasterz LSO ks. Marek Leśniak oraz duszpasterze parafii św. Wawrzyńca w Wołowie zapraszają Liturgiczną Służbę Ołtarza Archidiecezji Wrocławskiej na Drugi już Turniej Piłki Nożnej, który odbędzie się w Wołowie w sobotę 17 czerwca br.

Rozpoczynamy Mszą Świętą pod przewodnictwem Ojca Biskupa Jacka o godz. 9:00 w kościele św. Wawrzyńca w Wołowie, a następnie na stadionie miejskim rozegramy turniej piłkarski.

W tym roku patronat nad turniejem objęli: Jakub Błaszczykowski – piłkarz Reprezentacji Polski wraz ze swoją Fundacją „Ludzki Gest” oraz Przemysław Babiarz – dziennikarz sportowy TVP. Turniej wspierają także władze samorządowe miasta Wołów. Nikt nie wyjedzie bez nagrody!

Zgłoszenia można przesyłać na adres:  turniej.lso.wolow@gmail.com

Drużyny 6. osobowe (5 piłkarzy plus bramkarz). Każdy Ksiądz może zabrać ze sobą jedną osobę rezerwową. Szczegółowe informacje w regulaminie.