SŁUGA BOŻY ks. A. ZIENKIEWICZ

10 listopada 2015, wtorek

16.00 aula PWT – Patriotyczne nauczanie Wujka – ks. Aleksandra Zienkiewicza – panel z udziałem byłych studentów, wychowanków Wujka (bezpośrednia transmisja panelu na antenie Radia Rodzina)
18.30 katedra wrocławska – Msza święta w intencji beatyfikacji Sługi Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza

21 listopada 2015, sobota

9.00 katedra wrocławska – Msza święta pod przewodnictwem abp. Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego
10.30 – 13.00 aula PWT – Uwaga Człowiek! Antropologiczna myśl ks. Aleksandra Zienkiewicza – konferencja naukowa poświęcona życiu i działalności Sługi Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza w 20. rocznicę śmierci.
15.00 – część dokumentacyjna konferencji: wystąpienie Postulatora Procesu beatyfikacyjnego, świadectwa oraz projekcja filmu o Słudze Bożym ks. Aleksandrze Zienkiewiczu pt. Nie cały umrę w waszych sercach

22 listopada 2015, niedziela

11.00 cmentarz przy ul. Bujwida – Modlitwa różańcowa przy grobie ks. Aleksandra Zienkiewicza – Wujka
12.00 kościół św. św. Piotra i Pawła (Centrum Duszpasterskie) – Msza święta, a po niej świadectwa i spotkanie przy „kominku”